Kobiety, picie, a także nadmierne osiągnięcie

Panie: Dokładnie co myślisz o piciu? Czy wierzysz, że kobiety o nadmiernej liczbie osób piją więcej? Od jakiegoś czasu nie rozmawialiśmy o tym, jednak o tym chodziło o różne artykuły, które widziałem, a także o nadchodzących wakacjach, które wierzyłem, że omówimy.
(Nie chcę absolutnie przemyśleć swoich przemyśleń z naszej dyskusji na ten temat z 2010 roku, jednak nadal zgadzam się z nimi…)
{Powiązane: prawnicy kobiet oraz picie}

przez Giphy

Po pierwsze, artykuły, a także propozycje, o których wierzyłem:
Kobiety dużo piją, zwłaszcza wysokich osiągnięć. Przez lata było wiele artykułów (WSJ, Gothamist, prawdziwy prosty) o tym, jak dużo piją kobiety-dużo. Gość powiązany z tym interesującym postem na Atlantyku o piciu jako ucieczce z perfekcjonizmu.
W dzisiejszych czasach staje się coraz bardziej akceptowane, że możesz uznać problem z piciem (a przynajmniej chcąc pić mniej) bez uzależnienia od alkoholu. Lisa w Privilege właśnie zaktualizowała swoją publikację na temat ograniczenia picia – uważam, że przez lata dostała mnóstwo odrzutu, że każda osoba, która „potrzebuje” picia mniej, nie jest alkoholikiem.
{Powiązane: co zamiast tego pić podczas suchego stycznia}

Jednak było wiele artykułów na temat tego, jak anonimowa alkoholików naprawdę nie jest taka świetna dla kobiet (patrz Jezebel, jednak również zobacz Atlantyk), a także w artykułach, a także programy o tym, jak pić mniej lub w inny sposób Pij umiarkowanie (prawdziwy prosty, pij mądrzejszy, zarządzanie moderacją, umiarkowane picie, Caitlin Padget). Często wierzę w teorię Gretchena Real Sociedad Koszulka Rubina na temat wstrzymania się od wstrzymania się od Awstainers vs. Moderators w związku z tym.
Wytyczne dotyczące zdrowia publicznego i dobrego samopoczucia dotyczące picia mogą wydawać się… poważne. Jedną z rzeczy, które zauważa Lisa, jest to, że sugerowana liczba napojów na damę nie jest o wiele więcej niż jeden dziennie lub 8 tygodniowo; Dla faceta jest dwa dziennie. (Forbes naprawdę ma fantastyczne podsumowanie niezliczonych – a także sprzeczne – wytyczne).
{Powiązane: Zakończyliśmy 10 fantastycznych przepisów na mocka}
Jeden kieliszek białego wina dziennie zawsze wydaje mi się świetny cel – jednak o wiele bardziej prawdopodobne jest, że osiągam „nie więcej niż 8 tygodniowo”, powstrzymując się od wielu nocy. Jednak kiedy zobaczyłem tę najnowszą wiadomość o szampanie i demencji – sugerującą, że „umiarkowane konsumpcja” trzech codziennych szklanek szampana zrobiła niezwykłą różnicę w utrzymywaniu demencji na dystans, pomyślałem: „Rany, to jest zobowiązanie”, głównie zobowiązanie ”, głównie zobowiązanie” Nie jestem wielkim fanem szampana.
Wygląda na to, że badanie badań zostało błędnie zgłoszone, a także miały na myśli trzy okulary tygodniowo – mam na myśli, że jest to o wiele bardziej wykonalne (w toku dodatkowo badań, obvs). #cele
Za własne 0,02 $: Absolutnie piję też, przynajmniej standard „Nie więcej niż jeden napój dziennie”. (Najprawdopodobniej piję średnio około 15 napojów tygodniowo.) Nie mogę uwierzyć w kobietę, którą rozumiem, kto nie. Częścią tego jest kultura nowojorska-a także część tej absolutnie ogromnej kultury ustawodawczej, w której dostałem Tigres UANL Koszulka swój główny napój-picie z kumplami z instytucji ustawodawczej, jednak podobnie picie z kolegami w Afterparties, a także nieobsługowe wycieczki .

(Kolejny artykuł, o którym często wierzę: ta biedna prawnik, która tak się upiła, prawie skończyła utratę ramienia. Myślę o sobie wyjątkowo szczęście, że nic mi nie przyszło. Podczas pielęgniarstwa byłem jednak zachwycony, że znów ją podniosłem, kiedy skończyliśmy.
W dzisiejszych czasach zwykle rozumiem swój Kashiwa Reysol Koszulka limit, jeśli chodzi o kaca, a także nie piję często nadmiaru, jednak nadal chciałbym się ograniczyć – oprócz tych wszystkich ogólnych powodów zdrowia i dobrego samopoczucia, picie jest rękami Największy sabotażysta z mojej diety.
(Wróciłem do WW, jednak w przeszłości próbowałem specjalnie powolnej diety węglowodanów, ponieważ pozwala ona na dwie szklanki białego wina dziennie. Dla mnie to nie działało – mój mężulek bardzo łatwo stracił 20 funtów, podczas gdy straciłem tak Cóż, jak zdobył dokładnie ten sam 2 funty, a także ponownie.)
Jeśli chodzi o picie, a także kultura prawna, wielki przyjaciel i ja toczyliśmy (jest byłym adwokatem), a także miała te mądre przemyślenia:
FWIW pamiętam, czując presję na picie jako adwokat, jednak nie jako ucieczka – raczej chciałem zachwycić starszych partnerów w firmie. Wydawało się, że metodą wejścia ze starą instytucją – miej szkocką lub dwie w biurze pod koniec dnia, spróbuj odkryć kilka technik handlu itp. mężczyzna.’
Podobna motywacja do chęci odkrycia dokładnie, jak golf – tak by to było cholernie różnice!
Kiedy mój partner naprawdę kupił mi pić białe wino podczas lunchu, na którym się mieliśmy, a także wróciłem, a także musiałem położyć głowę na biurku.null

Leave a Reply

Your email address will not be published.