Znalezienie najlepszego koloru rumieńca dla odcienia skóry – cóż, już nie !!!

Wybór najlepszego koloru rumieńca dla odcienia skóry staje się nieco wyzwaniem, gdy dotyczy to makijażu. Jest tak wiele oszałamiających kolorów, zerowanie na jednym wydaje się być najbardziej zniechęcającym zadaniem w historii. Nie tylko naiwni, ale nawet guru makijażu czują się przytłoczeni, aby w najlepszym razie zdecydować się na najlepszy odcień. Wszyscy rozumiemy, że obiektem noszenia bujnego jest wyglądanie naturalnie, ale subtelne. Zastosowanie zbyt dużej ilości rumieńca, który nie odpowiada naszemu odcieniu skóry, może sprawić, że roześmiany jest, podczas gdy zbyt mniej może nas absolutnie się wyprodzić.
[Przeczytaj także: Draping Makeup Technique – Rumulpting Your Twarze za pomocą różu]
Źródło: Styloplanet.com Kluczowe dla znalezienia najlepszego odcienia jest dobrze poznanie odcienia skóry. Uczciwy, średni, ciemny – wszyscy zgadzamy się bez żadnych zahamowań, że wszystkie te odcienie skóry są piękne. Ale każdy z tych tonów ma swoje indywidualne potrzeby makijażu. Runki koloru, które idealnie leży na ciemniejszym tonie, może wydawać się klauńskie na kogoś z sprawiedliwą cerą, a przeciwieństwo nie przyczyniłoby się do tego z cieplejszym tonem.

[SC: MediaD]
Biorąc to pod uwagę, każda dziewczyna musi mieć dwa zestawy różu, jeden z różowawy odcieniem, a drugi o wiele bardziej brzoskwiniowy. Posiadanie tych dwóch tonów przybyłoby pomocne, niezależnie od wyglądu, którego patrzysz, lub okazji, na którą się ubrasz.
Najlepszy rumieniec na uczciwe lub porcelanowe odcienie skóry
Wiesz, że jesteś uczciwy, gdy łatwo się spaliasz lub piegi. W kraju takim jak Indie Wiesz, że jesteś uczciwy, gdy ciocia mówią mamie, jak nie będą mieli problemów ze znalezieniem dobrego pana młodego i będą mogli cię wcześnie poślubić. To jeden z powodów, dla których wiele dziewcząt nie ma już przyjemności z bycia uczciwym. Lolz. Okej, odbierzmy żarty na bok i znajdź najlepszy róż dla jasnej skóry. Zawsze pamiętaj, im jaśniejszy odcień, tym lepiej na skórze. Nyx Blush Reprezentacja Japonii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka – Natural to najlepszy róż dla bladej skóry. Nars Blush – orgazm i lub lub makijażu makijażu są najlepszymi kolorami różu w brzoskwinie do odcienia skóry. Jeśli te marki nie są dostępne w twoim kraju, dupki tych odcieni są dostępne w każdej marce. Zawsze nałóż lżejszy uderzenie rumieńca na jabłko policzków, aby zapalić się, wyglądając na wyczerpane.

Źródło: SpecialMagazine. Best Blush dla średniej skóry
Większość kobiet z Azji Południowej ma ten odcień skóry. Wy, panie, są błogosławione, ponieważ możesz nosić prawie każdy kolor pomadek i ubrań. Trzeba jednak też przestudiować, wybierając najlepszy kolor rumieńca dla twojej cery. Zamiast tych o sprawiedliwszej cenie, twój róż musi być nieco bardziej pigmentowany. Róże muszą być bardziej różowe, a brzoskwinie również muszą być głębsze. Nałożenie jaśniejszego rumieńca sprawiłoby, że będziesz wyglądać popielnik zamiast spłukiwanego. Tarte Blush – Tipsy jest przykładem dla Ciebie najlepszej brzoskwini. Nyx Blush – Mochais różowy róż, który doskonale działa dla twojej cery.
Źródło: HuffingtonPost.inbest Blush na ciemną skórę lub ciemne lub brązowe tony
Jeśli twój ton jest o wiele bardziej w kierunku bardziej zmierzchu palety, możesz wykorzystać swobodę wyboru ciemniejszych odcieni różu ze sklepu. Ponieważ masz już bogatą melaninę, ciemniejsze odcienie naturalnie siedziałyby na twojej skórze. Podczas gdy inni wybrali brzoskwinie, możesz również wybrać pomarańczowe odcienie w różu. Nawet odcienie takie jak gorący róży sprawiłyby, że wyglądasz jak lalka. Zabawa z pigmentowanym makijażem jest zaletą, w której czerpałeś przyjemność z innych dziewczyn. Ale nie daj się na to zbyt wysoko, FC Utrecht Koszulka dobrze? Tak więc Tarte Blush jest rozbawiony lub jego dupki to najlepszy dzień rumieńca dla oliwkowej skóry. Wieczorem lub noce wypróbuj cynamon przez Nyx Blush jako najlepszy róż do brązowej skóry.

Źródło: Top10inaction.com, ale istnieje kilka aspektów, o których należy pamiętać przed nałożeniem rumieńca, niezależnie od odcienia skóry. Mantra tutaj nie ma jej przesadzić. Kiedy otrzymasz najlepszy rumieniec do odcienia skóry, zdobądź pędzel, który pomógłby ci w jego zastosowaniu. Bez obfitego pędzla aplikacyjnego, róż, bez względu na to, jak odpowiednie dla odcienia skóry zapobiegną magii. Ponadto, zanim gładzisz szczotkę w twarz, poklep go po dłoni, abyś wiedział, że Kashima Antlers Koszulka masz najlepszą ilość produktu na pędzlu, a dodatkowe zostały pozbawione.

Leave a Reply

Your email address will not be published.