Suit of the Week: 1.State

Dla gorączkowych kobiet, garnitur jest zazwyczaj najłatwiejszym strojem do rzucenia rano. Ogólnie rzecz biorąc, ta funkcja nie dotyczy pozwów wywiadów dla kobiet, które powinny być tak tradycyjne, jak i fundamentalne – zamiast tego funkcja ta dotyczy nieco innego garnituru, który jest modny, ale profesjonalny.
W przeciwieństwie do ostatniej sprzedaży rocznicowej Nordstrom, NAS 2022 jest wypełniony świetną odzieżą roboczą – w tym wiele fantastycznych garniturów. Ten od 1.State jest jednym z moich ulubionych (choć zauważ, że spodnie wykonują trend „przedni szczelinę” – jakie są twoje przemyślenia na ten temat, czytelnicy?).

Blezer jest w ciemnozielonej, fioletowej, a także czarnej, a także spodnie są przyjazne dla środowiska i czarnego-uroczego. W szczególności tył ma kilka świetnych fałd, a także Tucks, które sprawiają, że jest to interesujące.
Blazer jest oferowany w rozmiarach 00-18, a także 92,99 USD podczas sprzedaży (139 USD po zakończeniu sprzedaży). Spodnie są oferowane w rozmiarach 00-18, a także 14W-28W (tylko czarny); Wynoszą one 65 USD, jednak po zakończeniu sprzedaży będą 99 USD. (Ooooh: 1.State naprawdę ma mnóstwo wspaniałej odzieży roboczej w tej kolorystyce.)
Ten post zawiera linki stowarzyszone, a także Corporette® mogą tworzyć prowizje zakupów dokonywanych za pośrednictwem linków w tym poście. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz tutaj. Dziękuję Ci bardzo za Twoje wsparcie!
Sprzedaż notowań notatek dla 8.25.22…
Saks Fifth Avenue – sprzedaż projektantów, do 70% zniżki!
Neiman Marcus – Sprzedaż w sprzedaży, do 75% zniżki!
Net-A-Porter-Dodano ponad 7000 nowych linii, do 80% zniżki!
Nordstrom – 7 000 nowych znaczników dla kobiet
LO & SONS – do 50% zniżki!
Mercer – Sprzedaż magazynowania: do 60% zniżki
Loft: Letnie prześwit: do 70% zniżki na regularne ceny
J.Crew-75 $ dżins i dużo więcej stylów zużycia
J.Crew Factory-40–60 USD zniżki na wszystko; 10 $ zniżki na 50 $, które wydasz

Inna uwaga:
Buffy-Oszczędzanie powrotu do szkoły: do 15% zniżki na pościel
Spadochron-zaoszczędź do 40% zniżki na przedmioty ostatnie
Rejuvenation – Sprzedaż salonu: do 30% zniżki (czytelnicy uwielbiają ich oświetlenie)

Leave a Reply

Your email address will not be published.