6 Najlepsze zrównoważone i opłacalne sklepy internetowe, które sprawiają, że zakupy jest łatwe i wolne od poczucia winy

z rosnącą świadomością na temat zrównoważonego rozwoju i nieetycznymi praktykami popularnych marek, rośnie zrównoważone i etyczne zakupy online. Zakupy online są jednym z najwygodniejszych wynalazków współczesnego dnia, ale mogą być jeszcze lepsze, jeśli jesteś w stanie porzucić marki takie jak Amazon, które zużywają brudną energię i generują nieokreślone odpady przez tony.

Na szczęście dostępnych jest kilka fantastycznych zrównoważonych i etycznych sklepów internetowych, a tutaj zauważamy 6 z nich, które ułatwiają nam zakupy.

Są to niektóre z sklepów internetowych dla uczciwego handlu i produktów pozyskiwanych etycznie oraz niskie do zerowych śladów węglowych. Od wystroju domu i artykułów spożywczych po odzież i makijaż, oferują coś dla każdej kategorii niezbędnych.

Rynek prosperujący

Zdjęcie według Flourish Market

Co oferuje:

Jeśli szukasz zrównoważonych, niedrogich i pysznych przekąsek i zszywek spiżarni, nie szukaj jeszcze więcej – Crome Rynek jest miejscem dla Ciebie. Mają tysiące organicznych i zrównoważonych produktów, które mają pasować do wszystkich wymagań i preferencji dietetycznych. Jeśli jesteś smakoszem, pokochasz kwitnący rynek.

Jak to jest zielone:

Głównym mottem Cromish Market jest ułatwienie zrównoważonych zakupów i opłacalnych dla wszystkich. Ma magazyny o zerowej odpady, zapewnia wysyłkę neutralną pod węglem i oferuje opakowanie nadające się do recyklingu za zamówienia powyżej 49 USD. Ma również program członkostwa, w którym każde płatne członkostwo sponsoruje kolejnego potrzebującego lub pierwszego respondenta.

Kupuj online na Flourish Market w zakresie ekologicznej i opłacalnej żywności i przekąsek.

Etsy

Zdjęcie Etsy

Co oferuje:

Etsy jest jednym z najlepszych zrównoważonych sklepów internetowych dla wszystkiego, od mebli i ręcznie wykonanych towarów po biżuterię, produkty vintage i wiele innych. Na Etsy jest wiele sklepów, które oferują odrębne produkty bezpośrednio od przedsiębiorców i rzemieślników. Jeśli chcesz kupić niektóre towary kreatywne z zrównoważonego i opłacalnego miejsca, Etsy jest dla Ciebie sklepem.

Jak to jest zielone:

Wszystkie ich operacje firmy są zasilane energią odnawialną i zrównoważyła 100% emisji dwutlenku węgla z wysyłki – co jest naprawdę wybitnym wyczynem! Oddają się także społeczeństwu poprzez inicjatywę podnoszenia Etsy. Etsy z pewnością robi zakupy lokalne i zrównoważone, łatwe.

Kupuj online w Etsy, aby uzyskać unikalne, zrównoważone produkty.

Bohater Ziemi

Zdjęcie autorstwa Earth Hero

Co oferuje:

Na Ziemi Hero znajdziesz wszystko, od Baby Essentials po gadżety technologiczne, od zrównoważonych Bologna FC 1909 Koszulka i etycznych marek. Ich lista produktów jest dość kompleksowa – istnieje coś dla każdej kategorii niezbędnych rzeczy. Znajdziesz zrównoważone alternatywy dla prawie wszystkiego, czego potrzebujesz na co dzień.

Jak to jest zielone:

Earth Hero działa w celu udostępnienia zrównoważonego rozwoju wszystkim. Jest to jeden z niewielu rynków internetowych, które kursują tak ogromną listę produktów. Robi to przy użyciu pięcioetapowego procesu pozyskiwania, który zapewnia tylko najbezpieczniejsze i wiele zrównoważonych produktów. Earth Hero wraca do środowiska za pośrednictwem 1% inicjatywy Planet i przesunięć emisję dwutlenku węgla każdego zakupu.

Kupuj online w Earth Hero, aby uzyskać szeroką gamę produktów etycznych i zrównoważonych.

Green Eco Dream

Co oferuje:

Ten sklep internetowy zapewnia produkty zdrowotne i urok oraz towary domowe-z których wszystkie są przyjazne dla środowiska, niskie odpady i nietoksyczne alternatywy. Green Eco Dream rozpoczął parę europejską, która uważa, że ​​„wszyscy są godny dostępu do najlepszych zrównoważonych zakupów, jakie mogą mieć”.

Jak to jest zielone:

Green Newcastle United Koszulka Eco Dream intensywnie bada każdą markę odnotowaną w swoim sklepie internetowym, aby upewnić się, że są prawdziwe i najlepsze zielone alternatywy dla swoich klientów. Oferują wysyłkę o niskich odpadach i są partnerem 1% inicjatywy Planet i koalicji zanieczyszczenia plastikowego. Są również certyfikowaną firmą neutralną pod względem emisji dwutlenku Wolverhampton Wanderers Koszulka węgla.

Kupuj online w Green Eco Dream dla zachwycających, zrównoważonych produktów.

Made Trade

Zobacz też

Podróż
Luksusowe pomysły na wypoczynek na lato, którego nie zapomnisz

Zdjęcie Made Trade

Co oferuje:

Kobieta, rodzinna, neutralna dla klimatu małe firmy, wyprodukowana handel jest miejscem dla pięknego wystroju domu i odzieży damskiej, które są również zrównoważone i etyczne. Ich strona jest dobrze zorganizowana i cieszy się z przejścia. Ich kolekcje z pewnością nie rozczarowują i jest coś dla każdej ceny.

Jak to jest zielone:

Każdy zakup z wykonanym handlem jest w 100% neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla. Każdy produkt odnotowany na ich stronie należy do albo wszystkich tych kategorii: zrównoważony, wegański, uczciwy handel, ręcznie wykonany, upcyklingowy/recyklingowy, należący do bipoc i kobiet. Robią dla ciebie wszystkie badania, abyś mógł robić zakupy łatwe i wolne od winy bez poświęcania swoich przekonań.

Kupuj online w Made Trade, aby znaleźć coś zrównoważonego i pięknegonull

Leave a Reply

Your email address will not be published.