Świeżo twarzy okładki magazynu Shraddha Kapoor

Widziałeś ją jako główną rolę kobiet w filmach Ek Villain, Aashiqui 2, Any Body Can Dance 2 i Haider. Jej wejście do filmów nie można po prostu powiązać z jej genami. Kilka filmów, Shraddha Kapoor Magazine Cover mówi wiele umiejętności aktorskich, uroku i opanowania.
[Przeczytaj także: okładka magazynu Alia Bhatt]

Bez sekundy zagubionej sprawdźmy na stronę magazynu, na której znajduje się Shraddha Kapoor. Może z radością sprawi, że zaśpiewasz hitową piosenkę, którą śpiewała Galliyan Galliyan… Teri Galliyan w Watford FC Koszulka filmie Ek Villain.
Nawiasem mówiąc, czy wiesz, że jej ojciec Shakti Kapoor (który grał więcej złoczyńcy w filmach hindi) uwielbia jej magazyn, że opracował je wszystkie na miłość boską? Wow… jaki on jest chodzącym ojcem.
Harper’s Exposition India Październik 2015
Magazyn pokrywa stronę „Jej czas, żeby świecić”. Bez zakwestionowania tego. Shraddha Kapoor wygląda najlepiej i najgorętsze znalezisko, jeśli chodzi o Bollywood.

Źródło: gfxtray.comhi Blitz! Sierpień 2015
Złap hitową księżniczkę Shraddha Kapoor jako okładka na cześć Blitz! Magazyn obejmuje stronę i słusznie. Ubrany w modu manav gangwani i biżuterię zaprojektowaną przez klejnoty Hazooorilal, z pewnością wiele mówi o wysokości Shraddha Kapoor.
Źródło: BollywoodLife.comhhello! Lipiec 2015
Żyjąc swoim wymarzonym życiem lub w drodze do stania się najwyższej AS Monaco Koszulka klasy, zajętej pszczół bohaterki Bollywood? Patrząc na ciężar Shraddha Kapoor na tej stronie magazynu, z pewnością mogła dać zajęcia, jak wyglądać szczupłe i wykończeniowe.

Źródło: bollyupdates.comNoblesse czerwiec-lipiec 2015
Ta strona magazynu przenosi naszą drogą Shraddha Kapoor na globalne granice. Ubrana w włoską markę modową Fendi, ma całą odwagę potrzebną dla nieustraszonego wykonawcy.
[Przeczytaj także: Aishwarya Rai Magazine Cover Looks]

Źródło: bollypad.comcosmopolitan kwiecień 2015
Czy Shraddha nie wygląda jak piękno rdzenia na tej stronie magazynu? Podczas tej sesji zdjęciowej wykonanej dla Cosmopolitan Shraddha Kapoor powiedziała, że będzie gotowa zrezygnować z roli życia, jeśli jest w stanie znaleźć prawdziwą miłość.
Źródło: indicine.comveve styczeń 2015
Super gorący i seksowny jest Shraddha Kapoor na stronie magazynu w 2015 roku w 2015 roku. To nie tylko czarny kostium, który nosiła, ale wysokość Shraddha Kapoor była równie godna pochwały na tej osłonie.

Źródło: TalkingMoviez.comfemina Październik 2014
Magazyn obejmuje stronę Femina Październik 2014 r. Mówi, że Shraddha Kapoor jest na przejeździe. Cóż, zawsze jest odkąd zaczynała w branży filmowej w języku hindi.
[SC: MediaD]
Źródło: sabfilmyhai.comcineblitz październik 2014
Ten problem z Phataka rozmawiający o Deepice Padukone, Priyance Chopra i Sonam Kapoor ma Shraddha Kapoor na okładce Cineblitz. Czy nie jest ubrana do zabicia na tej stronie okładek magazynu?
Źródło: bollyupdates.comhi! Blitz sierpień 2014
Pobyt w wiadomościach jest częścią branży filmowej. Wygląda na to, że nasz Shraddha Kapoor nie chciał przegapić okazji. W jej okresach złożyła kontrowersyjne oświadczenie, dokuczając facetom. Nie ujawniając więcej. Po prostu podnieś problem i znajdź go dla siebie.
[Przeczytaj także: Wygląd okładki magazynu Sonakshi Sinha]]
Źródło: sabfilmyhai.comgq lipiec 2014
Pozowanie w bodysuitach i amerykańskich szortach odzieżowych i amerykańskich odzieży, czy Shraddha nie wygląda niesamowicie, gorąco i bardziej seksownym niż kiedykolwiek?
Źródło: Wassupbollywood.comvogue Indie kwiecień 2014
W tej chwili zasługuje na twoją uwagę. Biorąc pod uwagę, że ta strona magazynu zawiera Shraddha Kapoor, przypomina trochę dni „Baywatch”, prawda?
Źródło: TalkingMoviez.comfhm maj 2013
Myślisz, że jest nieśmiała na tej stronie magazynu FHM? Wygląda raczej gorąco. Mam nadzieję, że się zgodzisz.
Źródło: indidine.com Obecnie Shraddha Kapoor jest zajęty kręceniem filmu Baaghi. Będzie śpiewać z Farhanem Akhtarem w rocku !! 2 PSV Eindhoven Koszulka kontynuacja.
[Przeczytaj także: Feisty Deepika Padukone Magazine Cover]]
Mam nadzieję, że jej nadchodzące filmy z łatwością opuszczają znaczek w kasie tak samo jak jej filmy z przeszłości.
Wpadnij w linii, mówiąc, co myślisz o okładce magazynu Shraddha Kapoor. I uprzejmie przestań zgadywać o wieku Shraddha Kapoor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.