Sponsorowane: Ujawnianie garnitury Ann Taylor rozpoczyna się dzisiaj

Ujawnienie: Ten post jest sponsorowany przez Ann Taylor, ale napisany przez twojego regularnego przyjaznego blogera, Kat Griffin.
Ann Taylor ma mnóstwo wspaniałej sprzedaży, ale jeśli zauważyłeś, garnitury rzadko są częścią tych sprzedaży – z wyjątkiem rzadkiego imprezy garniturowej, które właśnie się zaczęło, a teraz oferuje 30% zniżki na wszystkie garnitury. Celta de Vigo Koszulka W sprzedaży jest kilka wspaniałych kombinezonów kobiet, w tym:

Przez cały sezon garnitur
Zawsze byłem fanem całego roku Ann Taylor na odcinku-jest to świetna podstawowa dla każdej pracującej kobiety. Noś go z kaszmirem i merino zimą; Z bawełnianą Sevilla FC Koszulka i pościelą latem… to naprawdę bez sezonu. Ten piękny kombinezon „Smokey węgiel” (na zdjęciu poniżej) przykuł moją uwagę, ale jest również dostępny w czerni, granatowej, beignej „kamiennej plaży” i jasnobrązowej „ciemnej kamiennej taupe Heather”. Na zdjęciu poniżej:
Przez cały sezon kurtka dwójka przycisków była 169 USD, która jest teraz oznaczona do 118 USD. Kurtka jest wyłożona i ma kieszenie Besom; Jest dostępny w regularnych i drobnych rozmiarach (tylko ograniczone rozmiary, niestety!).
Ogólna spódnica na rozciąganie, wynosiła 79 USD, teraz 55 USD. Jest dostępny w regularnych i drobnych rozmiarach 00-18.
Współczesne całe sezonowe spodnie, wynosiły 98 USD, teraz 68 USD. Są dostępne w regularnych i drobnych rozmiarach 00-18. (Ten sam kolor jest również dostępny w dwóch pozostałych dwóch głównych cięciach Ann Taylor, krągłym cięciu i podpisie.)

DOSIĄŻENIE Reprezentacja Urugwaju w piłce nożnej mężczyzn Koszulka STATOWEGO
Bawełniany garnitura Ann Taylor jest zawsze świetną opcją na lato, ponieważ ma tendencję do utrzymania swojego kształtu lepiej niż więcej tkanin drapeyowych, takich jak lniana i krepa – pomyśl lekko, ale chrupiący. W sprzedaży jest mnóstwo elementów, w tym (na zdjęciu):

Bawełniana kurtka z dwutorami, dostępna wyłącznie online. (Zdecydowanie chcesz dwóch przycisków, jeśli uważasz się za busty). Dostępny w czarnym, granatowym i gwiezdnym, blezer występuje w regularnych, drobnych i wysokich rozmiarach 00-18; W pełnej cenie kosztuje 159 USD, ale wraz ze sprzedażą wynosi do 111 USD.
Bawełniana sukienka z klejnotem z klejnotem, dostępna wyłącznie online w kolorze czarnym. Występuje w regularnych i drobnych rozmiarach 00-16 i wynosił 129 USD, ale teraz jest oznaczone 90 USD.
Bawełniana spódnica ołówkowa, dostępna w regularnych, drobnych i wysokich rozmiarach 00-18 za 79 USD (obecnie 55 USD).
Chodźcie bawełniane spodnie sateen, dostępne w rozmiarach zwykłych, drobnych i wysokich, 00-18 za 89 USD (obecnie 62 USD)
Nie na zdjęciu, ale także część sprzedaży: te dwie granatowe sukienki sateen i około zillion bawełnianych spodni.

Pintripe Suiting
Ten szary kombinezon Pinstripe to idealna zabawna, ale konserwatywna garnitur – jest interesujący i pochlebny! Podoba mi się elegancki blezer z jednym przyciskiem (miał 198 USD teraz 138 USD), nowoczesne próby prążkowane (obecnie 90 USD, w porównaniu z 129 USD) i spódnicę ołówkową (obecnie 76 USD, z 109 USD). Wszystkie elementy są dostępne w regularnych, drobnych i wysokich rozmiarach 00-16; Blazer jest dostępny do rozmiaru 18. Spodnie są również dostępne w krągłości i charakterystycznych cięciach Ann Taylor. Wszystkie elementy są dostępne wyłącznie online.

Panie, jakie są twoje ulubione garnitury w Ann Taylor?

Leave a Reply

Your email address will not be published.