Jak nosić strój z butami platformowymi

Jak nosić strój z butami platformowymi-te Reprezentacja Hiszpanii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka buty wzmacniające wysokość ostatnio powróciły. Prawda jest taka, że może być trudne do zrobienia! Więc jeśli chcesz uniknąć wyglądu mody, postępuj zgodnie z tymi modnymi sposobami noszenia butów platformowych.

Jak nosić strój z butami platformowymi
Umieszczenie jest ważne, zwłaszcza gdy dotyczy noszenia butów platformowych. Więc jeśli zdecydujesz się kupić sandały platformowe, wybierz styl, który ma paski w pobliżu kostki. Może to stworzyć iluzję chudych nóg, ponieważ podkreśla najwęższą część nóg: kostki. Jeśli chcesz wypróbować buty z platformami Boyish (pomyśl o Oxfords lub Boots), połącz je z bardziej miękkim lub bardziej dziewczęcym wyglądem. Harmonia między męskością twojego obuwia a kobiecością twojego stroju może stworzyć elegancki androgyniczny wygląd.

Buty platformowe są obuwia instruktażowa. Unikaj wyglądania, jakbyś był nadmiernie noszoną choinką, nosząc łatwe stroje. Nie skłaniaj się w kierunku zatłoczonych strojów, ponieważ ludzie będą mieli trudności z Everton FC Koszulka zrozumieniem twojego stylu.

[SU_SLIDER SOUTORM = ”Media: 3598 3597,3596 3595 3593 3592,3591 359 LIMIT VIMAMAMATLARLLLLRRRRRRANtytytytyty to to C Athletic Bilbao Koszulka C C C C to to to to to to to to to to to to toa otrzymowonsocileocileoci przekoci przekoci przekoci przek rzu rzu rozwiąz przek rzu rzujęonsjęję tejanetyanety wiadomtyletyletyletyletyle toleleleleleleonsons 199 tolegśobwaationwaationationationodationationationationationationationationationationationationationationationationationac między równieżkolwiekkolwiekkolwiekkolwiekkolwiek samkolwiekkolwiekkolwiekkolwiekkolwiekkolwiekkolwiek mamnanananakolwiekkolwieknananaczy dlaururberczurtur”

poprzez

Jeśli trudno ci wybrać strój, który wybierze buty na platformie, wiedz: nigdy nie możesz się pomylić z czernią. Noś go z czarnymi platformami, a natychmiast będziesz wyglądać wyżej. Buty platformowe mogą zapewnić bezprecedensowy wzrost wysokości. Najlepiej dla drobnych kobiet, te buty mogą sprawić, że twoje nogi będą wyglądać dłużej. Maksymalizuj tę iluzję, obnosząc się z nogami w małej sukience, małej spódnicy lub szortach.

Zobacz też

Moda zimowa
Hacki warstwowe w sezonie wczesnym zimowym, które sprawi, że wyróżniasz się bardziej

Buty platformowe są w szerokiej gamie kolorów. Jeśli chcesz złożyć oświadczenie, wybierz szokujący kolor, taki jak żółty lub różowy. Przy takim odcieniu buty będą imponujące z pewnością same przyciągające wzrok. Więc jeśli zdecydujesz się wybrać taki odcień, resztę stroju jest stosunkowo stonowana.

Leave a Reply

Your email address will not be published.