Jak stylizować relaksującą dzianinę w tym sezonie

Jasne, wiosna i lato mają swoje Real Sociedad Koszulka kwiatowe bluzki, a także wietrzne bluzki, jednak jesień jest, gdy moje wszystkie preferowane kawałki garderoby mają czas, aby zabłysnąć. Obejmuje się przytulna dzianina!

Credit Lillyandgrant.com
Jeśli jesteś również zakochany we wszystkich niedrogich odzieży lub jesteś ciekawy nadchodzącego wyglądu, który z pewnością zobaczysz, czytaj dalej dla wszystkich jesiennych wzorów bluz, z którymi wszyscy jesteśmy już spożywani.

W tym roku wzorzec mody zapewnił nam dzianinę, która wyróżniała się ponad resztą przez osuwisko. Więc jeśli jesteś przygotowany do zaopatrzenia, bardzo sugerujemy wybranie jednego z poniższych z Berrylook. Aby zobaczyć, co sprawiło, że cięcie, uzyskaj inspirację w stylu ulicznym i oczywiście kup nasze typy!

credit Crystalsundays.com
Nie zrozumcie nas źle, że około roku jest zdecydowanie nasz ulubiony czas na ubranie, choćby od tego, że reżim klasyki, a także moc wielkich kardiganów, które wypełniają strój, można całkowicie docenić. Po prostu wszyscy wymagają odświeżenia na początku sezonu, aby ponownie nas wpłynąć, a także przynieść życie tym sennym dzianinom.

W tym sezonie świetna modna pisarze blogów świętują stan pogodowy bluzy z mnóstwem tradycyjnych szwów, a także wzorami takimi jak dzianiny sznurkowe, a także Argyle, podczas gdy grube duże kardigany mają ogromne odrodzenie. Połącz dzianinę z CF Monterrey Koszulka wyluzowaną zużyciem lub zrównoważyć długą sylwetkę z kobiecą małą sukienką. Karbuan uprawny może być używany z zasadniczo wszystkim. Zawsze ewoluując w stylu, tkaninach, a także konstrukcji, miłośnicy dzianin mogą odpocząć, że w tym sezonie będzie wiele nowych opcji bluz.

Zobacz też

Biżuteria, sklep i styl
Wzór kolczyków sprężynowych, który absolutnie SSC Napoli Koszulka spodoba ci się od Etsy

Nie zużyty stary rzut, ten sezon, kardigany, odnoszą się na czołówkę w swoim własnym idealnym, jak widać na zdjęciach. Noś przycięte style zapieczeni jako solowy dzianina schowana w preferowanym dżinsie lub spróbuj z jedną z plisowanych spódnic poniżej.

A dzięki wspaniałym trendom jesiennym bluzy w tym roku, szafy wszystkich mają być pełne wygodnych dzianin. Dla tych, którzy lubią jesienne bluzy tak samo, jak wszyscy, wybierasz się na jesień, jak ze wszystkimi stylowymi uroczymi bluzami, kierując twoją metodą w tym sezonie. Let! Dostawać! Przytulny!

Dzianin z drewna w szyku w szyku V
V Zwykłe kardigan z długim rękawem
V Zwykłe kardigan dzianinowy z długim rękawem 2
V guziki szyi zwykłe kardigan z dzianiny z długim rękawem
Krótki wysoki kołnierz motocyk
Okrągły szachownica zwykła pullover
Wyrafinowany swobodny swetra z długim rękawem
Kołek wyrafinowany zwykły pullover z wielkim rękawem
Kołek ozdobne przyciski Zwykłe kardigan z dzianiny z długim rękawem

Leave a Reply

Your email address will not be published.